Mafsallı Tente

Ürün Detayları

Güneş ışınları, yağmur, kar ve rüzgar gibi birçok dış etkenlerden koruma amaçlı kullanılan bu tente dış mekanlarınızı daha keyifli bir hale getirebilecek manuel özellikli mekanik bir tasarımdır. Mafsallı tenteyi kafenizde, pastanenizde, iş yerinizde, tanıtım stantlarınızda, kullanabileceğiniz gibi evinizde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Mafsallı tenteleri mekanizması ve teknik özellikleri bakımından incelediğinizde ise standart ve kaset si bir yapıya sahip olduğu, ileri doğru açık olarak kullanabileceğiniz ve belli ölçülerle piyasaya sunulan bir ürün olduğu karşınıza çıkar.

Zeminleri açısından görsel baskıya uygun olarak tasarlayabileceğiniz Bu tentenin alüminyum aksamları paslanmaz bir yapıya sahip olup isteğinize uygun rüzgar sensörlü, motor ve eğim mekanizması ile rahatlıkla ortamınıza uygun ve ferah bir hale getirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak zemin branda ve akrilik kumaştan imal edilebilir.

Tente alnına saçak dediğimiz parça eklenerek mekanınızın reklamını da rahatlıkla yapabilir hale getirebilirsiniz. Tentenizin açılır uzunluğu kullanacağınız tentenin cephe uzunluğuna göre değişim gösterebilir. Tente açılır kolları standartları 150cm 200cm 250cm 300cm 350cm uzunluğundadır. Tentenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız cephenizin uzunluğu ve tentenizin açılır uzunluğunun uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Örnek verecek olursak; 300cm uzunlukta cephenize 350cm açılır tente kullanamazsınız. Şöyle ki, tentenizde kullanacağınız mafsallı kolların kapandığı zaman birbirleri üzerine binmemesi gerekir. Tentenin her iki ucunda ki kolların her birinin uzunluğu 175 cm olacağından tentenizi kapattığınızda 380cm-400cm arası bir alana ihtiyacınız olacaktır. Dolayısı ile bu tenteyi yaptırmak istediğiniz alanın en kısa mesafesinin 180cm-190 cm arası olması gerekir.

Örnek Resimler