Kasetli Tente

Ürün Detayları

Tente Hane , kasetli tente bakımından oldukça zengin bir kategoriyi içerisinde barındırmaktadır. İyi bir hizmet ve kaliteli ürünler için sizler için kendimizi geliştirdik. Kullanılan malzemeden tutun el işçiliğine kadar özenle tasarlanmak olan ürünlerimiz sizlerin huzuruna çıkıyor.Bahçe , balkon ve teraslarınızda, kişisel yada ticari mekanlarınızın girişlerinde, binalarınızın bağımsız yada bitişik alanlarında, değişken hava koşullarından korunabileceğiniz şık tasarımları İzmir Tentehane güvencesiyle buluşturuyoruz…. Kasetli tente kaset adı verilmekte olan iskelet yapısı ile kapı olarak minimum alan kaplamaktadır. Kasetli tentenin bir güzel yanı açık hali ayarlanabilmekte olan bir sistem olarak tercih edilmektedir. Ayrıca kasetli tente seçenekleri arasında motorlu kasetli tente sistemi de yer almaktadır. Motorlu tente sisteminde ise sensörlü bir sistem yardımı ile otomatik açıp kapanan tentedir. Kasetli veya motorlu tente sistemini seçmek ise sizlerin tercihine bırakılmaktadır.

Teknik Özellikleri : Mekanizmayı ve kumaşı gelebilecek zararlardan korumaktadır. Avrupa üretimi akrilik kumaş kullanılmaktadır. Kumaş tozlarını engelleyen süpürgelik sistemi kullanılmaktadır. 45 derecelik açıya kadar ayarlanabilme özelliği bulunmaktadır. Rüzgarı kendiliğinden algılayan rüzgâr sensörü bulunmaktadır. Kumaş tozlarını içerisinde tutabilen süpürgelik sistemi vardır.

Kasetli tente nasıl yapılır?

Kolay kurulumu sayesinde tercih edilmektedir. Alüminyum paslanmaz enjeksiyon döküm parçalar yapımında kullanılmaktadır. Kullanımında elektrostatik toz boyası kullanımı ile güvenlidir. Uzaktan kumandalı kontrol sistemi ile yapılmaktadır. Kapalı konumdayken brandayı tamamen muhafaza altına alan yapısıyla tente ömrünü uzatan aynı zamanda şıklığıyla göz kamaştıran modern ve ayrıcalıklı bir ürünüdür.Zengin renk seçeneği,opsiyonel olarak akıllı kumandası,güneş ve rüzgar sensörü ile sizi konfora davet ediyoruz.

Hizmetimize Ait Video

Örnek Resimler