Akıllı Çatı

Ürün Detayları

Akıllı Çatı Sistemleri (Smart Roof System) olarak geçen panel çatı modeli Uzaktan Kumanda ile yönlendirilebilen, Tek tuşla açma-kapama, aralama, ışıklandırma işlemlerinin yapılabildiği bir mühendislik harikasıdır. Yıllar süren çalışmalar sonrasında geliştirilen bu sistem step motorlar sayesinde mekanınızın akıllı binalar konseptine uygun bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Mühendislerimiz tarafından geliştirilen Radyo Kontrol ünitesi sayesinde mekanların vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

Kafe, Restaurant, Kış Bahçesi ve fiziksel olarak uygun olan tüm ortamlarda uygulanabilen bu Akıllı Çatı Sistemi tasarım ve sınırsız renk olanağı sayesinde mekanınızın atmosferini değiştirerek şık, gösterişli ve mükemmel bir hava katacaktır. Su ve diğer etmenlere karşı izolasyonu sayesinde mekanınızın sadece bir tuş dokunuşu ile mevsimini değiştirebilirsiniz.

Yıllara meydan okuyan Akıllı Panel Çatı sistemleri tamamen alüminyum ve konstrüksiyondan üretilmektedir. Sıradışı tasarımı ve ergonamik yapısı sayesinde işletmenizdeki müşterilerinize ve misafirlerine keyifli anlar yaşatır. Mükemmel tasarımı sayesinde samimi bir ortam yaratarak unutulmaz hatıralar bırakmanızı sağlar.

Dumansız Hava Sahası kanunu sonrasında kapalı mekanlarda yasaklanan sigara ve diğer tütün ürünlerinin kullanımına olanak sağlayan bu sistem sayesinde aralanan tavan ortamı havalandırarak herhangi bir koku duman vb. bırakmamaktadır.

Örnek Resimler